ТОО ЦВГ Україна 

Львов

Сферы деятельности

Автомобильный бизнес

Я хочу тут работать
×

ТОО ЦВГ Україна 

COMMERCIAL VEHICLE GROUP - провідний постачальник інтегрованих систем для комерційного автотранспорту, у тому числі для автомобілів великої вантажопідйомності, будівельної та сільськогосподарської автомобільної техніки, а також спеціалізованого і військового автотранспорту.

 Історія створення CVG

Історія CVG розпочинається зі створення Trim Systems в 1997. Мервін Данн, генеральний директор CVG, увійшов в Trim Systems в 1999 році. Під його керівництвом дана Компанія зміцнила свої позиції за рахунок покращення якості та клієнтського сервісу.

            У серпні 2004 р. керівництво Компанії зробило її публічною та змінило назву з Trim Systems на Commercial Vehicle Group. За останні 10 років, продовжуючи розвиток, Компанія розширила свої потужності на територіях  Північної Америки, Європи та Азії, зокрема, придбала такі заводи як Monona Wire в США і Мексиці, CI Е.Б. і PEKM в Чеській Республіці, та Stratos Seating в Австралії.

            На даний момент CVG управляє 29 заводами у 9 країнах: США, Австралії, Бельгії, Китаї, Чехії, Індії, Мексиці, Україні, Великобританії.

Відкриття CVG в Україні

У липні 2012 року, CVG відкрила завод в Україні у м. Львів – ТОВ «ЦВГ Україна», який займає площу – 8000 кв.м. та забезпечує роботою понад 1000 працівників, з яких 50 – адміністративний персонал. Сьогодні львівський завод виготовляє електричні кабельні мережі для дверей, бамперів та систем сидінь для автомобільних заводів Чехії на основі давальницької сировини.

Директор ТОВ «ЦВГ Україна» - Церман Міхал.

Виконавчий директор ТОВ «ЦВГ Україна» - Пастущин Олег.